Skip to main content

Par mums

Mēs esam neliela komanda ar lielu pieredzi eļļu un smērvielu tirdzniecībā. Dažiem speciālistiem no mūsu komandas ir 15 - 20 gadu pieredze šajā sfērā, kas ir neatsverama priekšrocība piemeklējot pareizo smērvielu vai eļļu katra vajadzībām, vai arī kopā ar klientu risinot kādu problēmu, kas radusies sarežģītā ražošanas iekārtā vai komerctehnikā.

Kopš 2015. gada SIA Oil Invest ir vienīgais oficiālais Petronas pārstāvis Latvijas teritorijā. Mēs, sadarbībā ar PLI (Petronas Lubricant International), piedāvājam augstākās kvalitātes smērvielas un tehnoloģiskos šķidrumus dažādiem segmentiem un rūpniecības nozarēm, kā arī piedāvājam eļļu analīzes un konsultācijas kopā ar PLI tehnisko atbalsta komandu. Atbalstām auto/moto sportistus, piedalamies entuziastu rīkotajos motorizētajos pasākumos, kā arī atbalstam citus, ar motorsportu nesaistītus, pasākumus.

Mūsu piedāvājuma klāstu ir papildinājis vēl viens eļļas ražotāja brends Aztec Oils, no 2019. gada Oil Invest ir Aztec Oils oficiālais izplatītājs Latvijā. Aztec Oils ir līderis Lielbritānijas un Īrijas tirgos, eļļu ražotne atrodas pašā Lielbritānijas vidienē Derbšīrā, Aztec Oils Ltd paši ir ražotāji, izplatītāji, un viņiem pašiem ir sava ķīmiskā labratorija, kā arī viņi uztur savu noliktavu (neražo tikai uz pasūtijumu), lai nodrošinātu produkcijas pieejamību tirgos.

2019. gadā noslēdzām līgumu par bioloģisko eļļu un smērvielu Vegatol produkcijas izplatīšanu Latvijas teritorijā. Vegatol ir ražotājs, kurš specializējas tikai un vienīgi uz bioloģiski noārdošo eļļu un smērvielu ražošanu, šis akcents Vegatol ir ļāvis īsā laikā kļūt par nozares līderi Eiropā. Mēs esam lepni un pateicīgi par iespēju sadarboties ar šo uzņēmumu un profesionāļiem kuri tajā darbojas. Vegatol speciāli ir izstrādājusi bioloģisko ķēžu eļļu, kura ir piemērota Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un, kura atbilst MK noteikumiem Nr. 1017, kā arī pārsniedz Latvijas tirgus specifiskās prasības.

No 2020. gada esam kļuvuši par Klüber Lubrication smērvielu un eļļu oficiālo pārstāvi Latvijā. Mūsu speciālisti ir apguvuši Klüber apmācības un ieguvuši sertifikātu, lai varētu palīdzēt izvēlēties Jūsu darba specifikai piemērotākās smēres vai eļļas.